Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

Lietuvos gyventojai, norintys aplankyti buvusios Sovietų Sąjungos (išskyrus Ukrainą) šalis, privalo gauti vizą. Dažniausiai lankomos respublikos yra Rusija ir Baltarusija. Norint gauti vizą į Rusiją, Vilnius yra patogiausia vieta Lietuvoje, nes čia yra Rusijos ambasada Lietuvos Respublikoje. Vilniečiams nereikia niekur važiuoti, norint atiduoti dokumentus vizos ruošimui arba siųstidokumentus paštu.

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie nusprendė nukeliauti į Rusiją, tiesiog turi kreiptis pagalbos į mūsų firmą gaunant vizą į Rusiją Vilniuje, ir mes padėsime rengiant visus reikiamus dokumentus. Žinoma, kelionę geriau planuoti iš anksto: rezervuoti bilietus lėktuvui, traukiniui ar autobusui, priklausomai nuo to, kokios kelionės labiausiai norėsite.Daugeliui žmoniųpatinka keliauti nuosavu automobiliu. Planuojant kelionę būkite atsargūs - jegu keliaujate sausumos transportu, ir Jūsų kelias eis per Baltarusiją, būtina gauti tranzitinę Baltarusijos vizą, be jos pasieniečių tarnybos nepraleis Jūsų per savo šalies teritoriją.

Norint gauti vizą į Rusiją, kaip ir bet kokią kitą vizą, būtinas draudimas. Dėl šito Jums nereikia rūpintis iš anksto, mes pasirūpinsime kelionės draudimu tiesiai mūsų biure.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (8 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.