Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Vizos į Rusiją gavimo tikslas gali būti įvairus. Vieni nori pasimatyti su savo giminaičiais ir draugais, kiti važiuoja norėdami pasigrožėti įžymiomis vietomis ir muziejais. Dar kiti gauna vizą tam, kad galėtų poilsiauti. Juk Rusijos platybėse nesuskaičiuojama daugybė kurortų, sanatorijų, poilsio namų ir pensionų pagal kiekvieno pageidavimą ir piniginę.
          Žinoma, kad atostogos netaptų išbandymu ir nuolatiniu sunkumų įveikimu, poilsiauti reikia ten, kur kiekvienas jaučiasi patogiai. Vieniems labiau patinka tylūs miškų kampeliai, tokie kaip svečių namai ir pensionai Nižegorodsko, Samaros, Penzės ar Saratovo srityse Pavolgyje. Taip pat Belogorodsko, Kostromos, Briansko ir Vladimiro srityse Centrinėje Rusijoje. Tai tikras malonumas mėgstantiems pažvejoti, nes šiuose regionuose arti tūkstančio švariausių upių ir ežerų.
         Pliažo, saulės ir sūraus vandens mėgėjams beveik visus metus atviri pajūrio kurortai. Gausybė viešbučių, pensionų, įvairiausių sanatorijų yra Krasnodaro krašto ir Kubanės kurortuose. Jau ne vieną amžių prie Juodosios jūros atvyksta žmonės ne tik pailsėti ar pasideginti, bet ir pasigydyti. Ne veltui Krasnodaro kraštas garsus savo gydyklomis. Dabar kurortai Anapa, Soči, Gelendžik, Tuapse, Novorosijskas gali pasigirti ne tik nuostabiai gražiu peizažu ir gydomuoju oru, bet ir išvystyta europinio lygio infrastruktūra. Jei Jums netinka viešbučio komfortas, Jūs visada galėsite išsinuomoti kambarį ar butą.
   Kalbant apie gydomuosius kurortus, žinoma, negalima nepaminėti Stavropolio krašto kurortų, mineralinio vandens kurortų Kaukaze. Juose lankėsi, gydėsi daugelis žymių žmonių. Švarus kalnų oras drauge su gydomuoju mineraliniu vandeniu ir  gydomuoju purvu išgydo daugelį ligų. Pagrindiniai mineralinio vandens kurortai Kaukaze yra šie: Piatigorskas, Kislovodskas, Železnovodskas ir Jesentuki.
            Tie, kuriems patinka aktyvus žiemos poilsis, nuo lapkričio iki kovo mėnesio gali rinktis kalnų slidinėjimo kurortus Kabardino – Balkarskaya respublikoje arba kalną „Moroznaja“, kuris laikomas kalnų slidinėjimo centru Kamčiatkos pusiasalyje. Čia treniruojasi Rusijos rinktinės kalnų slidinėjimo komanda.
            Atskirai verta paminėti kurortą Soči. Tai unikali turistinė vieta, kurioje yra vandens ir kalnų slidinėjimo kurortai. Būtent čia 2014- aisiais metais vyks Žiemos Olimpinės žaidynės.
  Žinoma, tai ne visi kurortai ir poilsio vietos, kurias Jūs galite aplankyti gavę vizą ir atvykę į Rusiją.

4.2272727272727 1 1 1 1 1 Rating 4.23 (11 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.