Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Turistine viza i Rusija  

Dabartiniais laikais sunku įsivaizduoti šiuolaikinį žmogų, kuris bent kartą per metus nevažiuotų atostogų į užsienį2. Jeigu Jūsų kelionė planuojama į Rusiją, tam Jums būtina gauti turistinę vizą. Tai pigiausia vizos forma. Išduodama turistinė viza paprastai neilgai – nuo 3 iki 9 darbo dienų, priklausomai nuo to, kaip skubiai ji Jums reikalinga. Nuo dienų skaičiaus, sugaištų turistinės Rusijos vizos rengimui,  priklauso jos kaina.
   Turistinė viza į Rusiją paprastai visada vienkartinė. Ji  suteikia užsienio valstybės piliečiui teisę būti Rusijos Federacijos teritorijoje iki 30 dienų. Per šį laiką galite suspėti pamatyti daug lankytinų vietų, kuo taip turtinga Rusija, aplankyti parodas ir muziejus, kurortus ir sanatorijas, pabendrauti su giminaičiais ir draugais, gyvenančiais Rusijoje. Žinoma, Jums gali išduoti turistinę vizą bet kokiam dienų skaičiui, kiek Jums reikia, ne ilgesniam kaip trisdešimties dienų laikotarpiui.
   Nepriklausomai nuo to, su  kokia viza Jūs keliaujate (turistinė ar verslo), vertėtų susipažinti su muitinės taisyklėmis pervežant bagažą ir valiutą, kurios galioja šalyje, kurią Jūs planuojate aplankyti.

3.75 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (4 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.