Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

TRANZITINĖ Rusijos viza

           Be pagrindinių Rusijos vizų tipų (verslo, komercinės, turistinės) yra dar vienas vizos tipas - tranzitinė Rusijos viza. Šį vizos tipą užsako rečiau, nei kitus, tačiau būna atvejų, kai tranzitinė viza būtina.

           Pavyzdžiui, tranzitinė viza būna reikalinga, jei jūs važiuojate traukiniu į Vidurio Azijos šalis (Uzbekistanas, Tadžikistanas ir kt.), Kazachstaną, Kaukazo šalis (Osetija, Gruzija, Azerbaidžanas ir kt.), ir jūsų kelionės maršrutas eina per Rusiją. Šiuo atveju viza yra išduodama iki 10 parų laikotarpiui.

          Taip pat Rusijos tranzitinė viza bus reikalinga, jeigu jūs skrendate lėktuvu su persėdimu kokiame nors Rusijos mieste, ir jūsų persėdimas numato perėjimą iš vieno oro uosto terminalo į kitą ar važiavimą į kitą oro uostą. Tai yra, jeigu persėdimo metu jums būtinas išėjimas iš tranzito zonos, jums būtina gauti tranzitinę vizą. Jei jūs nepaliksite tranzito zonos ir liksite joje ne ilgiau, kaip 24 valandas, nėra būtinybės turėti Rusijos tranzitinę vizą. Šį momentą būtinai reikia tikslinti pervežančioje aviakompanijoje, perkant bilietą. Kelionės lėktuvu atveju Rusijos tranzitinė viza išduodama iki 3 parų laikotarpiui.

           Jei jūs keliaujate į trečiąją šalį per Rusiją ten ir atgal, reikia gauti dvigubą tranzitinę vizą. Tokia viza išduodama iki 30 dienų laikotarpiui.          

Rusijos tranzitinės vizos įforminimo terminai ir kaina atitinka vienkartinės turistinės vizos terminus ir kainą.           

Rusijos tranzitinės vizos įforminimui reikalingi dokumentai: pasas, nuotrauka, sveikatos draudimo polisas, bilietų kopiją į šalį, į kurią vykstama, viza šalies, į kurią vykstama (jeigu yra vizų režimas ir tokia numatoma).

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.