Adresas: Vilnius, Algirdo g., 26 +370 645-79295

Mes dirbame: I - V 10:00 - 17:00 VI-VII nedirbame

 

 

Rusijos vienkartine viza.

Yra keturios pagrindinės Rusijos vizų rūšys: vienkartinė, du kartus nuvykti skirta, daugkartinėir tranzitinė. Dažniausiai naudojamas tipas yra vienkartinė viza. Ji suteikia teisę užsieniečiui vieną kartą kirsti Rusijos Federacijos sienas atvykimo į šalį metu ir atitinkamai išvykimo. Ši viza galioja aplankant šalį tam tikromis atvykimo ir išvykimo datomis.

Paprastai vienkartinę Rusijos vizą daro turistinėms ar verslo kelionėms. Ji leidžia užsieniečiui būti šalyje 30 dienų maksimum. Tai pigiausia viza, ją paprastai naudoja turistai kelionėms į Rusiją į kurortus, gydytis į sanatorijas, pamatyti lankytinas vietas ir giminaičius. Verslininkai dažniausiai naudoja vienkartinę Rusijos vizą, norint aplankyt simpoziumus, seminarus, konferencijas ir kitus verslo ir mokslinius renginius.

Atvykus į Rusiją naudojant vienkartinę vizą, taip pat ir bet kurią kitą, užsienio pilietis privalo registruoti jo buvimo vietą (jei užsienio piliečio viešnagė truks ilgiau nei 7 dienos), vietos valdžios institucijoje Federalinės Migracijos Tarnyboje arba per telegrafą Rusijos pašte. Jeigu užsienietis gyvens viešbutyje, registracijos funkcijas perima pats viešbutis.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2019. Visos teisės saugomos.