Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

Vizos i Rusija Alytuje

          Kai nedidelių Lietuvos miestų gyventojai ketina važiuoti į Rusiją ar Baltarusiją, jie dažnai susiduria su tuo, kad jų mieste ar gyvenvietėje nėra agentūros, kuri padeda įforminti Rusijos vizas ar Baltarusijos vizas. Arba kainos tokiose agentūrose yra labai didelės.

         Pavyzdžiui, su tokia problema gali susidurti tie, kas gyvena Alytuje. Nebūtina važiuoti specialiai į Vilnių iš Alytaus tam, kad pateiktumėte pasą Rusijos ir Baltarusijos vizai gauti. Šį klausimą galima išspręsti labai paprastai. Visuose miestuose yra siuntų tarnyba, kuri randasi tarpmiestinėse autobusų stotyse. Galima perduoti pasus ir nuotraukas per šią tarnybą. Po kelių valandų siunta bus Vilniuje. O kai viza į Rusiją ar Baltarusiją bus paruošta, mes nusiųsime jūsų pasą atgal į Alytų. Persiuntimas kainuoja nebrangiai, o tarnyba veikia greitai ir patikimai.

         Jeigu jūs bijote perduoti pinigus voke kartu su pasu, galima atlikti bankinį pavedimą į sąskaitą, kuri bus išsiųsta į jūsų elektroninį paštą.

         Tokiu būdu, gaunant Rusijos vizą Alytuje, nebus jokių problemų. Dokumentų, reikalingų vizos į Rusiją įforminimui, rinkinys nėra didelis: pasas, nuotrauka ir anketos duomenys. Jei būtina viza į Baltarusiją, bus reikalingi duomenys žmogaus, pas kurį jūs keliaujate: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris.

Alytus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.