Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

Norint nukeliauti į beveik visas NVS šalis, Lietuvos piliečiams reikaliga viza. Viza – tai speciali įklija pase, suteikianti užsienio piliečiui teisę kirsti valstybės sienas šalies, išdavusios vizą ir teisę į buvimą šioje šalyje tam tikrą laikotarpį, nurodytą vizoje.

Rusija yra ne išimtis, ir daugeliui užsienio valstybių piliečių, kurie nori aplankyti ją, būtina kreiptis dėl vizos. Šiai dienai Lietuvoje yra du Rusijos konsulatai, įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje, ir du vizų centrai, kurie įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje.

Tačiau Kauno gyventojams nereikia vykti į kitą miestą, norint gauti Rusijos vizą. Pateikti visus reikalingus dokumentus vizai į Rusiją Kaune taip pat įmanoma. Norint tai padaryti, Jums tiesiog reikia kreiptis į mūsų biurą Kaune. Mūsų darbuotojai mielai padės klientams paruošti visus reikalingus dokumentus ir pristatys juos.

Lankant bet kurią užsienio valstybę, būtina laikytis vizų režimo, valstybės sienos kirtimo taisyklių, asmeninio bagažo transportavimo taisyklių, taip pat pervežimo pinigų ir augintinių taisyklių. Laikantis visų taisyklių, Jūsų kelionė paliks Jums tik malonius prisiminimus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.