Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

VIZOS Į RUSIJĄ JONAVOJE

          Jeigu jūs gyvenate ne Vilniuje, o kitame Lietuvos miestele ir ketinate aplankyti Rusiją ar Baltarusiją, jūs galite susitikti su tokia problema, kad jūsų mieste ar gyvenvietėje nėra agentūros, kuri įformina Rusijos vizas ar Baltarusijos vizas. Arba vizų kainos tokiose agentūrose yra labai didelės.

         Pavyzdžiui, su tokia problema gali susitikti tie, kas gyvena Jonavoje. Nebūtina važiuoti specialiai į Vilnių iš Jonavos tam, kad pateiktų dokumentus Rusijos ir Baltarusijos vizai gauti. Šį klausimą galima išspręsti labai lengviai. Visuose miestuose tarpmiestinėse autobusų stotyse yra siuntų tarnyba. Ir kad užsisakytų vizas į Rusiją Jonavoje, galima siųsti dokumentus ir nuotraukas per šią tarnybą. Per keletas valandas jūsų dokumentai bus pas mus. O kai viza į Rusiją ar Baltarusiją bus paruošta, mes perduosime jūsų dokumentus jums į Jonavą. Persiuntimas kainuoja nebrangiai, o tarnyba visada veikia patikimai ir greitai.

         Jeigu jūs nenorite perduoti pinigus voke autobusu kartu su pasu, jūs galite apmokėti bankiniu pavedimu į sąskaitą, kuri mes išsiųstime į jūsų elektroninį paštą.

         Tokiu būdu, jūs gausite Rusijos vizas Jonavoje be jokių problemų. Dokumentų, reikalingų vizos į Rusiją įforminimui, sąrašas nėra didelis: pasas, nuotrauka (3,5x4,5 spalvota, baltame fone, matinė, veidas apie 70%) ir anketos duomenys. Jei reikės viza į Baltarusiją, parašykite duomenys žmogaus, pas kurį jūs važiuojate: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris.

 

VIZOS Į RUSIJĄ JONAVOJE

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.