Adresas: 
Vilnius, Algirdo g., 26 
     
Mes dirbame:  
I - V 09:00 - 18:00  
VI-VII nedirbame    

Konsultacijos telefonu:   
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

 

+370 645-79295

Lietuvos gyventojai, norintys aplankyti buvusios Sovietų Sąjungos (išskyrus Ukrainą) šalis, privalo gauti vizą. Dažniausiai lankomos respublikos yra Rusija ir Baltarusija. Norint gauti vizą į Rusiją, Vilnius yra patogiausia vieta Lietuvoje, nes čia yra Rusijos ambasada Lietuvos Respublikoje. Vilniečiams nereikia niekur važiuoti, norint atiduoti dokumentus vizos ruošimui arba siųstidokumentus paštu.

Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie nusprendė nukeliauti į Rusiją, tiesiog turi kreiptis pagalbos į mūsų firmą gaunant vizą į Rusiją Vilniuje, ir mes padėsime rengiant visus reikiamus dokumentus. Žinoma, kelionę geriau planuoti iš anksto: rezervuoti bilietus lėktuvui, traukiniui ar autobusui, priklausomai nuo to, kokios kelionės labiausiai norėsite.Daugeliui žmoniųpatinka keliauti nuosavu automobiliu. Planuojant kelionę būkite atsargūs - jegu keliaujate sausumos transportu, ir Jūsų kelias eis per Baltarusiją, būtina gauti tranzitinę Baltarusijos vizą, be jos pasieniečių tarnybos nepraleis Jūsų per savo šalies teritoriją.

Norint gauti vizą į Rusiją, kaip ir bet kokią kitą vizą, būtinas draudimas. Dėl šito Jums nereikia rūpintis iš anksto, mes pasirūpinsime kelionės draudimu tiesiai mūsų biure.

1 1 1 1 1 Rating 4.43 (7 Votes)
Viza i Rusija Villniuje - 4.4 out of 5, based on 7 votes