Adresas:
Vilnius, Algirdo g., 26
+370 645-79295

Mes dirbame:
I - V 09:00 - 18:00
VI-VII nedirbame
Konsultacijos telefonu:
kiekvieną dieną 9:00 - 21:00

Viza i Rusija per 1 diena

Rusijos ir Lietuvos istorija  taip susiklostė, kad keletą dešimtmečių šios dvi respublikos buvo vienos valstybės sudėtyje. Ir todėl, abiejų respublikų gyventojai  laisvai judėjo per jų teritorijas. Jie persikeldavo, įsidarbindavo, kurdavo šeimas. Jau daugiau nei dvidešimt metų Rusija ir Lietuva - atskiros šalys, bet daugelis rusų turi giminių Lietuvoje, kaip ir daugelis lietuvių turi giminaičių, gyvenančių Rusijoje. Dabar lietuviams, norintiems aplankyti Rusiją, reikalinga viza.
       Būna susiklosto tokios aplinkybės, kai viza i Rusija reikalinga labai skubiai - per vieną dieną. Tai išsprendžiama problema. Tam tikrais atvejais įmanoma gauti skubiai Rusijos vienkartinę vizą. Tam reikia atvežti visus reikalingus dokumentus į mūsų biurą Vilniuje ryte - iki 9:30. Tada Jūs galėsite atsiimti pasą su viza  kitą darbo dieną. Jeigu pasas yra pateiktas vėliau nei 10:00, tai ši diena jau nesiskaito.
       Žinoma, tokios vizos kaina, kuri yra padaryta per vieną dieną, paprastai yra aukštenė, negu kitų vizų  kainos. Ir gauti tokią skubią vizą galima tik Vilniuje - nereikia  gaišti laiko paso pristatymui į  konsulatą iš kitų miestų ir atgal.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.71 (12 Votes)
Vizos i Rusija ir Baltarusija © 2017. Visos teisės saugomos.